Szanowny Użytkowniku!

 

Miło nam jest powitać Cię w gronie osób korzystających z programu „Opiekun Ucznia w Internecie”, służącego  filtrowaniu szkodliwych treści w Sieci. Mamy nadzieję, że program spełni Twoje oczekiwania i okaże się pomocnym w codziennej pracy administratora pracowni. Naszym celem jest stworzenie programu niezawodnego i łatwego w obsłudze. Dlatego w razie wątpliwości dotyczących działania Opiekuna, problemów z jego konfiguracją lub dostrzeżonych błędów nie wahaj się skontaktować z nami. Najprościej zrobić to można poprzez email. Z przyjemnością odpowiemy na każdy list.

 

Zespół SoftStory

 

Zawartość pakietu

 

W pakiecie oprogramowania Opiekun Ucznia w Internecie powinny znaleźć się następujące elementy:

 

  1. Płyta CD-ROM zawierajaca program oraz instrukcję obsługi w postaci elektronicznej.

  2. Kartonowa licencja, na której znajduje się:

    1. na pierwszej stronie – nazwa i adres placówki, data wystawienia licencji oraz liczba stanowisk, na których można zainstalować Opiekuna

    2. na drugiej stronie – treść umowy licencyjnej oraz unikalny klucz rejestracyjny, prosimy o nie ujawnianie klucza osobom postronnym, może mieć to konsekwencje w postaci utraty licencji. Klucz rejestracyjny umożliwia również odzyskanie hasła administratora programu w wypadku jego zapomnienia

  3. Naklejka przeznaczona do oznakowania pracowni komputerowej, informująca o fakcie, że pracownia jest chroniona przez program Opiekun Ucznia w Internecie.


Zachęcamy do zarejestrowania programu co umożliwi wykorzystanie pełni jego możliwości i ułatwi codzienną pracę administratora pracowni. Rejestrację należy przeprowadzić kolejno na wszystkich komputerach na których zainstalowano program.  

 

Szczegółowa procedura rejestracji

 

   
 

Często zadawane pytania
Cennik programów dla posiadaczy pracowni MEN