Formy sprzedaży programu Opiekun Ucznia

 

Oferujemy Państwu kilka form korzystania z programu Opiekun. Wybór formy nabycia licencji należy dostosować do indywidualnych potrzeb i możliwości finansowych szkoły.

 

Zakup
 

Zakup to najpopularniejsza forma nabycia programu Opiekun. Program wysyłamy wraz z fakturą VAT z 21 dniowym terminem przelewu. Umowa gwarancyjna oraz  licencja są wysyłane po uregulowaniu należności.
  
Jeśli dana szkoła zakupi licencję na więcej niż jedno stanowisko, wysyłamy jedną płytę CD-ROM z programem oraz odpowiednią licencją. Zatem, jeśli życzą sobie Państwo posiadać program na więcej niż jednym nośniku, prosimy o poinformowanie nas o tym w zamówieniu.
 
Zakup programu uprawnia Państwa do darmowej wymiany Opiekuna na jego nowsze wersje przez okres roku. Po upływie tego czasu, mogą Państwo nabyć nowszą wersję programu z 50% upustem.
 
W cenę zakupu wliczona jest roczna aktualizacja bazy blokowanych przez program stron.
 

 
 

Zakup ratalny
 

Przy zakupie ratalnym stosujemy te same zasady i przywileje, jakie mają Państwo przy zakupie gotówkowym - różnice dotyczą tylko formy regulowania należności. Zakup ratalny możliwy jest dla kwot powyżej 500 zł. Dostępne są dwa warianty zakupu:

 

wariant 1
 

Wpłata początkowa wynosi 40% ceny programu. Po niej następują dwie raty w wysokości 30% ceny programu, wpłacane co 3 miesiące. Jak Państwo widzą, kredyt ten jest w zupełności darmowy.

wariant 2
 

Wpłata początkowa wynosi 10% ceny programu. Po niej następuje 10 rat w wysokości 10% ceny programu, wpłacane co 1 miesiąc. Koszt kredytu wynosi zatem 10 % w okresie 10 miesięcy.

 

Licencję i gwarancję otrzymują Państwo wraz z wpłatą ostatniej raty.

 
 

   
   
 

Cennik
Składanie zamówień
Zawartość przesyłki